User:Epsilon/Sandbox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 48: | Line 48: | ||
|Status | |Status | ||
|style="text-align:center; background-color:#fb5757"|Abandoned | |style="text-align:center; background-color:#fb5757"|Abandoned | ||
|- | |||
|Discovered | |||
|style="text-align:center;"| N/A | |||
|- style="background-color:#eeeeee" | |||
|Completed | |||
|style="text-align:center;"| N/A | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:right; clear:right;" width="22.5%" | |||
!colspan="2"|Steam Winter Sale 2015 | |||
[[File:RedHerringBadge.png|200px]] | |||
|- | |||
|style="font-size:10px; text-align:center; background-color:#eeeeee" colspan="2"| | |||
|- | |||
|Creator | |||
|style="text-align:center;"|[[Valve]] | |||
|- style="background-color:#eeeeee" | |||
|Status | |||
|style="text-align:center; background-color:#F37338"|On Hold | |||
|- | |- | ||
|Discovered | |Discovered | ||
Revision as of 14:39, 19 June 2016
| Steam Winter Sale 2015 | |
|---|---|
| Creator | Valve |
| Status | Completed |
| Discovered | N/A |
| Completed | N/A |
| Steam Winter Sale 2015 | |
|---|---|
| Creator | Valve |
| Status | On Going |
| Discovered | N/A |
| Completed | N/A |
| Steam Winter Sale 2015 | |
|---|---|
| Creator | Valve |
| Status | Abandoned |
| Discovered | N/A |
| Completed | N/A |
| Steam Winter Sale 2015 | |
|---|---|
| Creator | Valve |
| Status | On Hold |
| Discovered | N/A |
| Completed | N/A |