User:Epsilon/Sandbox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" style="float:right; clear:right;" width="22.5%" | |||
!colspan="2"|Steam Winter Sale 2015 | |||
[[File:RedHerringBadge.png|200px]] | |||
|- | |||
|style="font-size:10px; text-align:center; background-color:#eeeeee" colspan="2"| | |||
|- | |||
|Creator | |||
|style="text-align:center;"|[[Valve]] | |||
|- style="background-color:#eeeeee" | |||
|Status | |||
|style="text-align:center; background-color:#aaffaa"|Completed | |||
|- | |||
|Discovered | |||
|style="text-align:center;"| N/A | |||
|- style="background-color:#eeeeee" | |||
|Completed | |||
|style="text-align:center;"| N/A | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:right; clear:right;" width="22.5%" | |||
!colspan="2"|Steam Winter Sale 2015 | |||
[[File:RedHerringBadge.png|200px]] | |||
|- | |||
|style="font-size:10px; text-align:center; background-color:#eeeeee" colspan="2"| | |||
|- | |||
|Creator | |||
|style="text-align:center;"|[[Valve]] | |||
|- style="background-color:#eeeeee" | |||
|Status | |||
|style="text-align:center; background-color:#5ac3ec"|On Going | |||
|- | |||
|Discovered | |||
|style="text-align:center;"| N/A | |||
|- style="background-color:#eeeeee" | |||
|Completed | |||
|style="text-align:center;"| N/A | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="float:right; clear:right;" width="22.5%" | |||
!colspan="2"|Steam Winter Sale 2015 | |||
[[File:RedHerringBadge.png|200px]] | |||
|- | |||
|style="font-size:10px; text-align:center; background-color:#eeeeee" colspan="2"| | |||
|- | |||
|Creator | |||
|style="text-align:center;"|[[Valve]] | |||
|- style="background-color:#eeeeee" | |||
|Status | |||
|style="text-align:center; background-color:#fb5757"|Abandoned | |||
|- | |||
|Discovered | |||
|style="text-align:center;"| N/A | |||
|- style="background-color:#eeeeee" | |||
|Completed | |||
|style="text-align:center;"| N/A | |||
|} | |||