Staff Page: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
Updated Staff. |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
! colspan="2" class="heading" style="padding: 5px; margin: 3px; font-weight: bold; text-align: center; font-size: 120%;" | Wiki Editors | ! colspan="2" class="heading" style="padding: 5px; margin: 3px; font-weight: bold; text-align: center; font-size: 120%;" | Wiki Editors | ||
|- | |- | ||
| [[User:Crauss|Crauss]] || ''[[User talk:Crauss|talk]] • [[Special:Contributions/Crauss|contribs]]'' | | [[User:Crauss|Crauss]] || ''[[User talk:Crauss|talk]] • [[Special:Contributions/Crauss|contribs]]'' | ||
|- | |- | ||
| [[User:DukeBG|DukeBG]] || ''[[User talk:DukeBG|talk]] • [[Special:Contributions/DukeBG|contribs]]'' | | [[User:DukeBG|DukeBG]] || ''[[User talk:DukeBG|talk]] • [[Special:Contributions/DukeBG|contribs]]'' | ||
|- | |- | ||
| [[User:Sparkletime|Sparkletime]] || ''[[User talk:Sparkletime|talk]] • [[Special:Contributions/Sparkletime|contribs]]'' | | [[User:Sparkletime|Sparkletime]] || ''[[User talk:Sparkletime|talk]] • [[Special:Contributions/Sparkletime|contribs]]'' | ||
| Line 62: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| [[User:Bysam|Bysam]] || ''[[User talk:Bysam|talk]] • [[Special:Contributions/Bysam|contribs]]'' | | [[User:Bysam|Bysam]] || ''[[User talk:Bysam|talk]] • [[Special:Contributions/Bysam|contribs]]'' | ||
|- | |||
| [[User:carl|Carl]] || ''[[User talk:carl|talk]] • [[Special:Contributions/carl|contribs]]'' | |||
|- | |- | ||
| [[User:Cenn|Cenn]] || ''[[User talk:Cenn|talk]] • [[Special:Contributions/Cenn|contribs]]'' | | [[User:Cenn|Cenn]] || ''[[User talk:Cenn|talk]] • [[Special:Contributions/Cenn|contribs]]'' | ||
| Line 72: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
| [[User:Kosakriszi|Kosakriszi]] || ''[[User talk:Kosakriszi|talk]] • [[Special:Contributions/Kosakriszi|contribs]]'' | | [[User:Kosakriszi|Kosakriszi]] || ''[[User talk:Kosakriszi|talk]] • [[Special:Contributions/Kosakriszi|contribs]]'' | ||
|- | |||
| [[User:mai|mai]] || ''[[User talk:mai|talk]] • [[Special:Contributions/mai|contribs]]'' | |||
|- | |- | ||
| [[User:Malqua|Malqua]] || ''[[User talk:Malqua|talk]] • [[Special:Contributions/Malqua|contribs]]'' | | [[User:Malqua|Malqua]] || ''[[User talk:Malqua|talk]] • [[Special:Contributions/Malqua|contribs]]'' | ||